New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ♥

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ♥   ♥ Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 2:55 am

Taigi mano brangiosios.
Noriu pasakyti, kad labai jus myliu. ;))
Vat taip keistai susiklostė aplinkybės, kad atėjau į šį forumą, susibendravau su jumis ir pamilau.
Kai kurios jūsų tapo brangios ir svarbios. Tai sakydama turiu omeny Gabrielę ri Justę ;)
Šios dvi panos tiesiog nepakartojamos.
Gabriele - iki pastarųjų dienų mes su tavimi bendravome smagiai, linksmai ir nerūpestingai, bet pastaruoju metu pamačiau ir kitą tavo pusę, kuri mane sujaudino ir savotiškai pradžiugino. Labai gera žinoti,a kd galime pasitikiėti viena kita ir pakalbėti ne tik apie linksmus dalykus.
Juste - moterie, tu traktorius ir todėl man patinki. Kodėl šita mašina? Nes pagalvojus, dabar, supratau, kad esi kieta, tvirta ir užsispyrusi. Visos šios savybės mane žavi. Tu linksma ir draugiška, išrėži savo nuomonę. Su tavimi bendrauju daaaug :DD ir tu mano mandarininis mangas.
Paulyn - mažai bendravome, bet man patinka tavo linksmumas ;)) tu labai energina ir šiaip įdomi asmenybė. Kiek pastebėjau per skype chatą.
Bela - su tavimi pažįstamos ir iš kitų forumų. Esi smagi, bei pilna idėjų. Su meilės diena tave.
Samanta - tu lagini gyvenimą, bet esi nuostabus žmogutis. Su tavimi smagu ir šiaip, žinau, kad galima kalbėti apie viską ;D Respect
Aurelija - va tu tai plepi kaip užsukta ir tai prajuokina. Labai nuoširdi asmenybė esi.
Saule - tave pažinau nesenai, bet buvo nerealu. Visu pirma esam bendraamžės, visu antra nežinau ką pasakyti, visu trečia tu smagiiii, visu ketvirta gyveni Trakuose, gaš.. Man patinak tas miestas xD

Tai va panikės. Meh jus ♥


Paskutinį kartą redagavo Ema, Antr. 02 15, 2011 2:51 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Rosalinda de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Rosalinda de Moon


Aš parašiau : 548
Taškiūkai : 643
Hūūgai : 5
XIX amžiuj nuo : 2011-01-23

♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥   ♥ Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 3:02 am

aw tai ziauriai miela, as tai be zodziu, of course as tave irgi be galo myliu ;*
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥   ♥ Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 3:27 am

ten ta Justė, tai aš.? O . O
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥   ♥ Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 3:30 am

Prikin :DD
tu tu :DDD
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥   ♥ Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 3:33 am

How sweet.! tai vienas mieliausių dalykų kuriuos esu girdėjus sakant apie mani xD* . traktorius bl xD, prajuokinai.
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥   ♥ Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 5:06 pm

awww kaip mielaaaaaaaaaaa ^^ ačiūzz Kiviukai ;D******* ir tave su Valentynke(nors jau praėjusia xD) ;**** (hug) ;D
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Sponsored content





♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♥   ♥ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: Po Kivio lova-
Pereiti į: