New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD

Go down 
+2
Ema
Matt de Moon
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimePen. 03 04, 2011 10:18 pm

Ateina iškėlus galvą, nežiūri Eli į žemę, ji tik valkatoms. Taigi... Eidama užlipa Jozei ant kojos.
- Oj, kas čia per bomžas guli? - numoja ranka ir kiek toleliau paėjus sustoja. - Sveiki visi, - pamoja rankute ir nusišypso kaip fyfutė.
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 2:40 am

Nu eikit naa., nes kai Matt ateis..tai visus iki vieno išprievartaus. Šiuš iš čia ;DDD.
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 3:07 am

du nulis vienas vienas (2011), nulis trys (o3), nulis šeši (04). T.y. 2011-03-04 (Penktadienis (party))

Rytas taspats kaip ir vakar. Atsikėliau again per vėlai ir again manęs laukė, bet dabar jau kokias 15min. Soū atėjom į šulę 08.00 . Pakeliui sutikom Vaidą ir Gintarę. Again su Ginta sudainavom mūsų topą "Chuppa Chups" ^^.
1pamoka : Matieka.. Nuobodžiavau again..Heh.. Nieko naujo.
Pertrauka : Nieko gero (rofl) kažkaip nuotaikos šndn nebuvo ; 0. Ai kadangi mano draugė ima nemokamus pietus tai pasiūlė man kad ji man picą nupirks. Aš aišku sutikau. Ji pasakė kad turėsiu lankomumą nunešti iki Rusų kabiko ir visus jos daiktus padėčiau į jos vietą. Meg sutiko.
2pamoka : Skaitiniai sedėjau tylėdama, nenorėjau atsakinėti, nes nieko nebuvau pasiruošus. Ačiū, Tau, Dievuliuk kad neatsakinėjau, ir prasmukau (whew)
Pertrauka: Vaida išbėgo iki valgyklos, aš griebiau jos daigtus, viską sudėjau ir paėmusi lankomumą nuo mokytojos klasę išbėgau. Rugilė pasivijo mane ir paklausė ar pasirašė mokytoja kur reikėjo. Meh pažiūrėjo, ir AKURAT. Nepasirašė. Ai pagalvojau px ir nubėgau iki Rusų. Padėjau visus daigtus į vietas ir nubėgau iki valgyklos. Ten buvo milžiniška eilė. Pamačiau Vaidą beveik pačiam gale ir susiparinau. Galvojau jau nespėsim. Pasakiau kad lankomumo nepasirašė, tj sako varyk iki Rusų, paimk lankomumą ir grįšk pas LT mokytoją kad pasirašytu. Meh taip ir padarė. Nubėgau iki Rusų, paėmiau lankomumą ir nubėgau iki LT kabiko. Paklausiau vaikų ar nėr mokytojos, o tie tik papurtė galvas. Aš nusikeikiau ir bėgau link valgyklos. Ir žiūriu mokytoja pareina. Pasakiau kad nepasirašė ir nuėjom į klasę. Ji ten pasirašė ir meh again išbėgo. Pradėjo skaudėti šoną, giliai alsavau. Nuėjau iki Rusų, žiūriu užrakinta. Nusikeikiau ir nuėjau iki valgyklos. Vaidos nemačiau, bet pamačiau prie stalo susėdusias klasiokes. Paklausiau ar nematė Vaidos, bet tos tik papurtė galvą. Klestelėjau šalia jų ir laukiau, dairydamasi Vaidos. Lankomumą padėjau ant stalo ir nekantriai laukiau. VALGYT norėjau. Pagaliau pamačiau ją ateinant su dviem picom. PAGALIAU !. Ji davė man picą ir priėjo tokia daunė mokytoja ir pradėjo klykaut : "KĄ JŪS ČIA IŠDARINĖJAT SU TOM picom ?! KITI JŲ NEGAUNA !". Mes nusijuokėm ir valgėm, o ta susiparinus nuėjo. Suskambo skambutis ir mes lėtu žingsniuku išėjom iš valgyklos.
3 pamoka : Rusų. Kadangi ir Rusų nemokėjau tai vėl tyliai buvau, bet db jau nepasisekė. Mane kvietė atsiskaityt, bet aš paprašiau kitą kartą, o mokytoja uždėjo minusą, typo kad kokį kitą pamoką gausiu pa-ymi, tai nuleis vienu pažymiu žemyn. Nynačka Mandarynačka ble...
Pertrauka: Nieko geroo ;D. Prasitryniau pro šulę, kol nuskambo prakeiktas skambutis.
4 pamoka :Tikyba (Alelūja vaikai mano.) .Per pamoką davė kažką piešti. Dar pagiedojom kažkokią dainą : Ką padarėt vienam iš mažiausiujų broolių, tą padarėėte maaan...Lalalalala......
Pertrauka: Krč mes stovim prie kabineto Biologijos ir jaučiu kad kažkas man juda kuprinėj. Atsisuku. K E V I N A S . Ansai ten išėmė tokius lankstinukus Labas Smogikų. Sesė prašė kažkada išdalinti bet neišdalino. Tas vieną pasiėmė pradėjo šokti ir dainuot : Užsuka bytą ar kaip ten rofl. Aš ten žvengiu ir jaučiu kad kažkas ka-ką paėmė iš mano kupšės. Greit užsitraukiau kuprinę ir pažiūrėjau kas čia taip padarė. J U L I U S. Durnius. pradėjau visus bernus vaikitys, nes jie metėsi mano daigtais. Išlindo Tekš Tekš (Bio mokytoja) ir pareiškę kad varysim į metodinį kabiką. Nu ką mes ten nuėjom ir laaukiam tos daunės. Prisiminiau kad bernai turi mano daigtus. Vėl pradėjau gaudyti juos, kol nepasirodė Nynačka (Rusų mokytoja). Ta pradėjo šukauti, tai tie man atidavė daigtus ir typo angeliukais vaizdavo. Nuėjau į tokį ale vidinį balkoniuką (nesuprasit :DD), ten stovėjo stalas, ant jo sedėjo Guoda ir Urtė. Ir prie sienos Lukas Ž******** su Kristijonu. Aš atsisėdau tarp Guodos ir Urtės. Žiūriu: ateina Kevis, Aušra ir Vaida.Aušra atsisėdo prie manęs, Vaida kažkur prie Urtės. Kevinas parėiškė : "Juste, nori per šikną trenksiu.?", aš : "Aha, labai..." ir pavarčiau akis. Tas pradėjo daužyti Aušros kojas, oaš jam spyriau į subinę. Hehehehe. Tas pačiupo mano koją ir traukė į save. Aš ten vos nenukritau, bet man patiko ;DDDd. Po kiek laiko išsilaisvinau ir nuėjau iki kabiko.
5 pamoka : Tekšt Tekšt pamoka (Biologijos pamoka). Soūp, buvom metodiniam kabinete, ten buvo toks biiig ekranas ir per jį rodė multimediją apie kažkokius dinozaurus. Aš nesigilinau. Sedėjau susirangius kedėj, kaip kokia numirusi, nuobodžiavau, o daugelis juokėsi iš mano gulėjimo/sedėjimo pozos. ^^.
The End.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 3:22 am

Eina sau;D Jaučiuosi, lyg šūlioj kokį tekstą skaityčiau, kiek tu daug prirašai;D Šiaip įdomus gyvenimas;D
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 3:23 am

Rofl . Dzėnkkuj ;D
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 4:43 am

pridedu:
kai atėjo Rugilė pažiūrėjau į veidrodį ir klykt pradėjau. mano plaukai buvo įgavę push up efektą rofl.
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 5:07 am

įdomi dienelė :DDDDDDD

ai nū žinok aš šndn irgi Drąsių turėjau bet susprogoooo mano Drąsutis ;((((( o Ananasas Ūsą turėjo tai sėkmingai namo parsinešė ;(((
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 5:20 am

Kopijuoja čia mane.!xD. Drąsiaus tm.!
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 5:57 am

Nynačka Mandarynačka ble... prajuokino ;DDDDDD
Per pamoką davė kažką piešti. šitas tai afigienai :DD Per tikyba piešti ;DD dailė :DD
Tas pačiupo mano koją ir traukė į save. Aš ten vos nenukritau, bet man patiko ;DDDd. čiut pati nenuvirtau iš juoko :DD
apie kažkokius dinozaurus... gulėjimo/sedėjimo pozos MANO POZA ;DD meh too per biologiją sėdi xDD
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 3:16 am

Rooofl. Man būti juokinga jei tau būti juokinga ;DD.
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 3:25 am

Matt de Moon rašo:
Kopijuoja čia mane.!xD. Drąsiaus tm.!
biškį xD JOA! (party)
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 3:30 am

(poolparty) DRĄSIUS VALDOOoOooooO!!
Atgal į viršų Go down
Serena de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Serena de Moon


Aš parašiau : 581
Taškiūkai : 833
Hūūgai : 5
XIX amžiuj nuo : 2011-01-28

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 10, 2011 8:42 pm

Tay nie galvuoji
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitimeKv. 03 10, 2011 9:16 pm

AIŠKU VALDO!!!! (party)
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Sponsored content





Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: Čia mano kiemas, šalin rankas ir kojas!!!-
Pereiti į: