New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Knygos, filmai, spektakliai.

Go down 
AutoriusPranešimas
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Knygos, filmai, spektakliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Knygos, filmai, spektakliai.   Knygos, filmai, spektakliai. Icon_minitimePir. 03 07, 2011 10:00 pm

Čia rašysiu savo mėgstamiausias ir paskutinias skaitytas knygas, matytus filmus ir panašiai.
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Knygos, filmai, spektakliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygos, filmai, spektakliai.   Knygos, filmai, spektakliai. Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 1:52 am

Paskutinė perskaityta knyga Ulf Stark - Sikstenas. Knyga apie berniuką ir tėvą, kuris perdėtai rūpinasi vaiku. Sikstenas su draugu sugalvoja tėvui surasti žmoną, kad nebelystu prie Siksteno. Jie laikraštį ieškojo tinkančios moters, o kai vieną surado moterį, pakvietė susitikti (tėvas apie tai nieko nežinojo), bet susitikimas buvo nevykes, tad berniukai nenuleido rankų ir toliau ieškojo Siksteno tėvui žmonos... Man ši knyga patiko nes ji labai trumpa (rofl), bet nepatiko nes lb vaikiška ;DDD
Dabar skaitau Anos Frank Dienoraštįm kol kas dar nieko apie ją negaliu pasakyti.


Mėgstamiausias filmas - Saulelydžio saga. (?) , nors man jis jau pabodes bet nieko, vistiek esu pamišus dėl jo ;D

Paskutinis filmas (žiūrėtas namie) nebrendylos. Blemba nereali komdeija, verta žiūrėt, prisikakosit iš juoko ;DDD.
Paskutinis filmas (kino teatre) - Megamaindas 3D rofl
Atgal į viršų Go down
 
Knygos, filmai, spektakliai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: Čia mano kiemas, šalin rankas ir kojas!!!-
Pereiti į: