New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 nutraukta begalybe

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Lauri de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Lauri de Moon


Aš parašiau : 328
Taškiūkai : 353
Hūūgai : 2
XIX amžiuj nuo : 2011-02-23

nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitimePir. 03 14, 2011 8:04 pm

-Nieko tu nesupranti
Rekiau kiek tik galejau, o mama nuosirdziai sutriko. Niekas neprisimins kada a paskutini kartaa gincijausi. Uztikusi jos tylos minute staigiai nubegau i kambari. Isgirdau is paskos zingsnius ir mamos prasyma, kad ileisciau... Susmukau, ir nepaprastai dziaugiausi kad durys uzsitrenkia. Apsidairiau po kambari, jis buvo 2 aukste niekaip neisoksiu pro langa. Teks likti cia. Cia kur prabego visas mano gyvenimas, kuris isklause visas mano depresijas ir verkimus, visada buvau tokia, barbe su svelniu melancholijos ir pankozmo atspalviu. Barbe jau senai isnyko ir liko neaisku kas. Bet juk viskas liuks. Na taip turi buti. Vadinasi bus. Atsistojau ir priejau prie lovos, susmukau prie jos. Man jau 17 greitai 18, o mano verslieji teveliai darvis biko mane kazkur isleisti. Negaliu siutina. Rimtai nei kiek neperdedu. Uztai isvaziuoja daznai tada buna ramu. Nors nelabai, bet atsipalaiduoju. Ech visdelto meile nervuoja. Buciau likusi gera barbe finansuojama teveli, o vakareliai liktu tik butu uzdari. Bet juk i kenus neziuresi. Ar ziuresi ? As tai ne. Beldimas i duris labai pagarsejo:
-Tuoj pat isileisk-kai buvau maza tevas bugo pats didziauses autoritetas- Melisa nuo kada tu tokia?
Bet jis niekad manes nepazinojo, niekad.
-Palikit mane ramybeje-vel rekiau. Nebegalejau kitaip.
Girdejau jie tariasi tarpusavyje
-Paklausyk musu, mes bijosim del taves kai tu busi ilgoje kelioneje au nepazistamais zmonemis.
Bereikalo melavau. Tikrai.
-Niekur as su nepazistamais nevaziuociau.
Atgal į viršų Go down
Lauri de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Lauri de Moon


Aš parašiau : 328
Taškiūkai : 353
Hūūgai : 2
XIX amžiuj nuo : 2011-02-23

nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitimePir. 03 14, 2011 8:09 pm

Norejau su Alex vaziuoti i festivali. Kelias dienas pries pabuciau gamtoja...
Nesitikejau tokios baisios ju reakcijos
-O tu mums sakei kad vislas su juo baikta
Uzrekiau:
-Melavau! Gerai?!
Vel visa uzpykau, is kur manyje dabar tiek pykcio? Man jis nepatinka. O kam patinka? Na gerai Alex patinka jis net labai ji megsta. Jis sako kad jis turi du ikvepimus:pykti ir mane. As prideciau trecia: narkotikus. Na bet jis juos mete vartoti. Labai juo didziaujuosi, mano berniukas... Tevai nuejo. Ju mastimas man juokingas, bet kagi... Pasiimiau mobilu, surinkau Eriko numeri, jis atsiliepe greitai, bet atrode kazkoks uzduses:
-Sakyk greitai Mell... Su Klara as
Nusvitau, dabar zinojau kad jis nepriziures manes
-As labai labai susipykau su tevais... Man tikrai reikia, kad tu mane pasiimtum.
O jis aiskiai buvo nepatenkintas, jau kai atsiliepe toks buvo:
-Gerrai. Iseiti galesi?
-Ne, vaziuok su dzipu galesiu per vonios langa issokti.
-Vaike tu vaike... Gerai jau busiu uz pusvalandziu.
Ir jis gan piktokai padejo rageli, ai tegu dekoja Klara bus laiminga, kad jis man padejo, bet geriau nesikisiu i ju lovos reikalus.
Per.pilusvalandi vos susikroviau rankine, o jie jau pamea lauke. Ant stogo stovejo Erikas jis padejo man nulipti
-Tai kur vesti?
Jau daug laimingesnis pasake.
-I garaza-nusijuokiau-Kur dar?
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitimePir. 03 14, 2011 9:10 pm

Visai įdomu, bet siūlau labai žiūrėti klaidas. Žinok sėdžiu susiraukusi kaip batas ir bandau skaityti. Žinok nepatinka taip. Ar tu neturi lietuviškų raidžių? Tada suprasčiau. :)) Beje labai neaiškiai kai kur dėstai mintis. Pvz antros dalies dialogas telefonu. Skaitau ir nesuokiu kas tas Erikas. Kodėl Klara džiaugsis, jog jis padėjo pabėgti pagrindinei veikėjai ir prie ko čia tie lovos reikalai? Jie iš vis ne į temą. Atsiprašau, jei per grubiai, bet čia mano nuomonė.
Atgal į viršų Go down
Lauri de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Lauri de Moon


Aš parašiau : 328
Taškiūkai : 353
Hūūgai : 2
XIX amžiuj nuo : 2011-02-23

nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitimePir. 03 14, 2011 11:11 pm

Neturiu :( telefonas ju nepripazista
o tai pirma istorija tai stengsiuos keisti (nod) na ir noriu rasyti Melisos mintim (kai skaitau knygas ten irgi neaiskina), ir labai aciu uz kritika (sun) tobulesii
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitimePir. 03 14, 2011 11:26 pm

Tu per telefoną rašai? @_@ kodėl? Juk tai nepatogu.
Pirma istorija yra gerai :D
Na dėl teiginio,a dk skaitant knygas nepaaiškina nesutinku. Ten dažniausiai tada apibūdina ir parašo taip, kad nepastebi ir atrodo, jog nuo pat pradžių aišku, kad tarkim koks Justas yra Amandos draugas, o ernestas slapta meilė :))
Lauksiu kitų dalių ir žiūrėsiu kaip tobulėsi.
Atgal į viršų Go down
Lauri de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Lauri de Moon


Aš parašiau : 328
Taškiūkai : 353
Hūūgai : 2
XIX amžiuj nuo : 2011-02-23

nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitimePir. 03 14, 2011 11:30 pm

Bet telefonas visada salia;D na tai reiks labai stengtis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 12:01 am

Kaip fainiai!!!! ;D Turiu omeny ar ne nuostabu, kad beveik visi iš čia esančių rašo pasakojimus???;DD Rašytojų karta;D 42
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





nutraukta begalybe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: nutraukta begalybe   nutraukta begalybe Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
nutraukta begalybe
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: oo-
Pereiti į: