New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Aš

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Aš  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš    Aš  - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 3:33 am

Am... Įsikišiu į jūsų smagų pokalbį;D Fulė nuobodus žaidimas... Bent jau tada, kai stebi per TV rungtynes, kai tie žmogeliukai laksto po milžinišką aikštę su tuo kamuoliu. Taip jie laksto gal kokį pusvalandį, kol kas nors ispiria į vartus... Man nuobodu taip;D Va kašis - jėga;D Pati jį žaidžiu ir džiaugiuosi:) O Žalgiris dar didesnė jėga;DD
Atgal į viršų Go down
Selena Sparks-Miller
šviežiena, Griebkit jį!^^
Selena Sparks-Miller


Aš parašiau : 166
Taškiūkai : 184
Hūūgai : 0
XIX amžiuj nuo : 2011-03-13

Aš  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš    Aš  - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 19, 2011 9:59 pm

aš tai niekad nežaidžiau nežaisiu ;D strategė nebent būčiau ;DD
Atgal į viršų Go down
Leah Crivelli
aš nustosiu tave mylėti kai tomas sugaus džeri ir suvalgys jį pietums.
Leah Crivelli


Aš parašiau : 1518
Taškiūkai : 2188
Hūūgai : 19
XIX amžiuj nuo : 2010-11-12

Aš  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš    Aš  - Page 2 Icon_minitimePen. 04 01, 2011 4:44 pm

man tai kase nuobodus, kai ten laksto tokie big slykstus prakaituoti apsiskrepleve vyrai xD krc begioja su tuo kamuoliu meto i ta lanka ir vsio jokios intrigos nes ir taip aisku kad pataikis. O va fule, duoda tokia intriga.. Krc esme tai jog fule valdo!!
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

Aš  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš    Aš  - Page 2 Icon_minitimePen. 04 01, 2011 7:22 pm

Ką aš žinau :DD Iki šių metu čempionato man patiko žiūrėti krepšinį, o fūlę žaisti, bet šiemet pamėgau ir fulę žiūrėt. na jopštararai :DD
Dievinu šias dvi sporto šakas :D
Atgal į viršų Go down
Selena Sparks-Miller
šviežiena, Griebkit jį!^^
Selena Sparks-Miller


Aš parašiau : 166
Taškiūkai : 184
Hūūgai : 0
XIX amžiuj nuo : 2011-03-13

Aš  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš    Aš  - Page 2 Icon_minitimePen. 04 01, 2011 9:04 pm

jo fūlę nėbent žaisti galiu :d
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aš  - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aš    Aš  - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: oo-
Pereiti į: