New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD

Go down 
+2
Ema
Matt de Moon
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 2:10 am

Čia rašysiu ką veikiau mokykloj, kas nutiko ir panašiai ; D


Paskutinį kartą redagavo Matt de Moon, Pen. 03 04, 2011 1:02 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 3:42 am

taaai??
Papasakok ką nors xD
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 3:49 am

Kantrybės,žmoge xD.
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 3:25 pm

Neturiu aš kantrybės :ppp
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 1:37 am

2o11 o3 o3 Ketvirtadienis

Hou, šiandien nieko gero nenutiko, vėl stūmmiau laiką, but afkorz linksmai, like always ;D. Oukė, now nuo pat pradžių. Atsikėliau 07.00, tiksliau mane žadino, but aš like alwatys nesiropščiau iš lovos, o varčiaus, dar forumuose per telą perėjau, atrašiau ir pakėliau akis į laikroduką, kurio N E K E N Č I U ir spėkit ką pamačiau.? JAU 07.28, o pas mane draugė turi ateiti 40, bet ji ateina ankščiau, o man dar pavalgyt..nusipraust...Greit pašokau iš lovos, apsirengiau ir nubėgau į virtuvę, ten buvo patiekta atšalalę pusryčiai ~ košė. Sukirtau viską ir nubėgau į vonią. Valausi dantis ir girdžiu "Trrr trrr!" , mano durų skambutis. Išbėgau iš vonios visa apsiputojusi dantų pasta, atidariau duris ir išvydau Rugilę. Ji like always laukė manęs about 10 minučių, kol viską pasidariau. Į mokyklą atėjom apie 08. Gal truputį ankščiau. Atėjusios į rūbinę išvydom draugę Vaidą. Ta ten mūsų laukė, sakė kad matė kaip ateinam. Mes ten glebeščiavomes like always rofl. Nono, nesiglebeščiavom, tiesiog me ją suspaudė, o ta vos nepaduso. Heh, me būti sadistė ;DD. Soūp nuėjom iki technologijų kabiko, ten stovėjo kitos draugės. Iškart nubėgau prie Gintarės ir apsikabinusios pradėjom savo topinę dainą varyti "chuppa chupps", autorius : Lukas Ž******* (pavarrdės neminėsim ;D). Soū pražvngėm visą laiką ir nuskambėjo skambutis.
1 pamoka : Technologijos. Aš aišku nepasiemiau nei fanieros, nes pjūklelio kažkokio, ždž nieko. Teko išmaldos prašyt ;D. Kadangi pas mane lb geros and aišku gailestingos kalsiokės, jos man paskolino viską ką reikėjo.
Pertrauka : Aš su Gintare vaidinom porelę (rofl), ji buvo mano AMBERIS , aš jos Justututinas ;DD. Jupp, mes nesveikos, I know, bet nesmerkit mūsų ;DDD. Krč vėl pražvengėm visą pertrauką. Okok visi iš manęs LIKE ALWAYS žvengė.
2 pamoka : Technologijos. Tęsiau darbą.
Pertrauka : Pasidėjau kuprinę į Istorijos kabiką. Kevinas paėmė iš manęs kuprinę ir pradėjo erzinti. Aš "supykau" ir pradėjau temti kuprinę. Mokytoja vijo mus iš klasės ir man nepadėjo. NEPADĖJO ! Įsivaizduojaat kokia karve?! Nu ir žodžiukas, mano kuprinė sutarškėjo kaip plyštu ir tas iškart metė ją kažkur. Aš teškiau jam į ranką ir pasidėjau į vietą vargšę kupšę.
3 pamoka : Istorija. Sėdėjau su Guoda gale. Paišiau ant lapelio (nes aš esu bukas bukas kaip bambukas ir nepasiėmiau nei knygos nei sąsiuvinio nei pratybų (nes jų net nenusipirkau, tai teks kažkur 10 puslapių daryt, kai nusipirksiu, o kitą pamoką jas rinks)). Istorija boring dalyks, tai nieko negalom apie jį pasakyt. Ai nu, kaip visada ant manes mokytoja šaukė kad triukšmauju, juokiuosi ir t.t.t.t.
Pertrauka : Išlėkiau iš klasės su Rugile, Gintare ir Vaida. Išgirdau kaip Guoda šaukė "AR NIEKO NEPALIKAI?! JJJJUUUUSSSSTEEEEE!!!", bet man px buvo tai nubėgau, paskui pastebėjau kad palikau k.k. aprangą. Nusimečiau kupšę prie valgyklos ir įbėgau į ją su draugėm. Valgiau blyyynus (mm).
4 pamoka [: Matieka (P U K E). Guoda afkorz atnešė mano k.k. aprangą ir padėjo prie suolo. Aš ją aphuginau ir padėkojau. PIRMĄ KARTĄ buvau labai aktyvi per Matiekos pamoką. ĮSIVAIZDUOJAT?! P I R M Ą !!!!! Yeeehooo.
Pertrauka : Pasidėjom į Anglų kabiką kupšes. Turėjom rašyt žodžius per pamoką, o mokytoja pasakė kad lekia iki "big'o" vaistų. Okėėė, ta paliko raktą Vaidai. Aš "čiurikus" laikiau ir šaukiau "Kad tik ji patektu į avariją! Kad tik ji patektu į avariją !". Paskui tokia mano klasiokė Indrė man davė balioną. Me buvo LAAAAAABAAAAAI happy ^^.
5 pamoka : Anglų. Sėdėjom ir ieškojom lapelių, į kuriuos turėjom rašyti žodžius. Paskyrėm Vladą sargybiniu, kad žiūrėtu per langą ar mokytoja nepareina. Tada tas sako "Žiūrėkit, pareina". IR JIS PASAKĖ TADA, KAI MES RADOM lapelį !!!!! Padėjom jį į vietą ir atseit labai tylus buvom. "Shut" pagalvojau "Ji nepateko į avariją". Mė žiaurulis, I know I know. Soū, grįžo mokytoja, mes parašėm žodžius ir fsio. Man sekės normaliai ;DDd. Jei gerai gausiu, parašysiu kitam poste, nes ji dar neištaisė. Gaidienė.....Okėy, per pamoką gavau gal kokius 3 minusus (per šitą pamoką ta durnė taip daro ;dD), nes neperskaičiau žodžių. Kutvela...
Pertrauka: OMGš gers buvo. Nuėjau iki kūno kultūros (k.k.) ir persirengiau. Pastebėjau kad balionas violetinis. Sušukau : DRĄSIUS KEDYS !!!! ir pasiėmusi markerį, kur ant sienų paišyt reikia ir parašiau : DRĄSIUS KEDYS. Nupiešiau du žmogeliukus, didelį ir mažą. Typo pedofilas rofl. Paskui parašiau PRIEŠ PEDOFILUS ir nupiešiau ženklą "pedo" ir perbraukiau jį. Krč visos žvengė iš manes, pasifotkinau su savo Drąsiumi ir manęs paprašė Vaida kad palaukčiau, nes ta dar neapsirenusi buvo. Treneris sakė kad varytumėm iš persirengimo room. Aš pradėjau šaukti "TAI KĄ MES DABAR TURĖSIM NUOGOS EITI?! Mes jums ne olialia pupytės !" aišku aš tada šaukiau nepiktybiškai ;D.
6 pamoka : Kūno Kultūra (kitaip k.k.) Pasportavau, bernai like always atiminėjo iš manes kamuoli. Pimpiai...
Pertrauka : Persirengiau, pasiėmiau Kedį ir išbėgau iki muzikos kabiko. Pasidėjau savo meilę ~ Drąsiu ir kuprinę 'n' su Vaida nuėjom pirkti ledųųų. Koridoriais ėjau į klasę ir prie durų susistabdė mane Lukas Ž******* ir pasakė "Turiu Tau blogą naujieną...", aš tokia išsprogdinau akis ir suklykiau "DRĄSIUS?! MANO?! " jau supratau kas buvo ir opliaaa! Įbėgau į klasę. Drąsiaus nebuvo prie kuprinės. Nubėgau prie lango ir persisvėriau per jį. Pamačiau savo violetinį draugą prie tvoros lauke. Pradėjau keiktis, aprėkiau Tomuką, but jis pasakė kad ne jis metė. Eh...Kaip blogai....
7 pamoka : Muzika. Padainavom kažkokią dainą apie laimę. Me pasiėmė penalą ir dainavo į jį. Pradėjau staugti ant visos klasės, kai supratau ką darau susigužiau ir pradėjau raitytis iš juoko. Paskui prikolinau su Kristijonu, Luku ir Aušra.......

ĖJIMAS NAMOO :: Ėjau namo su Aušra, dar pažiūrėjau ar Drąsius guli, bet ne...Nušluosčiau ašarikę ir nuėjau. Pakeliui sutikau Rugilės sesę Vasarę, kuriai 9 metai. Ją numūčinau visaip ir ėjau namo. Vasarė paspartino žingsnį, o Aušrytė (Dešrytė) įsikibo į mano kuprinę ir ėjo, o aš slydau, vienoj vietoj čiut nenudribau. Paprašiau Aušros trumpam mane paleisti ir nubėgau pas Vasarę. Nusegiau jai kapišoną, ta klykti pradėjo, o aš su Aušra žvengėm. Krč, Aušra vėliau pasuko į kitą pusę, nes ten jos namai buvo, atsisveikinau su ja ir nubėgau pas Vasarę. Likusį kelią nuėjau su Vasare nes mes esam kaimynės...
T H E E N D.
P.S. SORRY UŽ KLAIDAS, SKUBĖJAU ;DDD***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 2:33 am

Oho, kaip viskas smulkiai o.O Aš neturėčiau kantrybės tiek rašyt;D Šiaip įdomu:)
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 2:36 am

;DDD. Ač ;DD.
O čia mano Drąsulis (menas mano ;DD) Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD 183374_1602336545883_1460162076_31284114_447063_n
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 3:05 am

OWWW :DD
kokia smagi tavo dienaaaa :DD
Drąsius nerealus (inlove)
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 3:13 am

Jup Jup :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 3:54 am

Eina sau;D Drąsus tas Drąsius;D
Atgal į viršų Go down
Serena de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Serena de Moon


Aš parašiau : 581
Taškiūkai : 833
Hūūgai : 5
XIX amžiuj nuo : 2011-01-28

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 4:23 am

wow ir aš tokio noriu ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 4:29 am

Me dievas, prikėlė Drąsių,db Ūso reik o.o.
Atgal į viršų Go down
Serena de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Serena de Moon


Aš parašiau : 581
Taškiūkai : 833
Hūūgai : 5
XIX amžiuj nuo : 2011-01-28

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 4:47 am

ne nereik jo ;DDD
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:24 am

reik,kad tave ištratintu xD
Atgal į viršų Go down
Liusija Fritent
šviežiena, Griebkit jį!^^
Liusija Fritent


Aš parašiau : 92
Taškiūkai : 138
Hūūgai : 0
XIX amžiuj nuo : 2011-03-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:26 am

aaaa neee nereeeeeikiaaa
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:33 am

Dar ir kaip reikia *Šetoniškas juokas*
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:34 am

Mmg. Įsimylėjau tavo Drąsių ¤.¤ eisiu pirkt šeštadienį, Drąsiaus (nod) būtinai (nod)
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Liusija Fritent
šviežiena, Griebkit jį!^^
Liusija Fritent


Aš parašiau : 92
Taškiūkai : 138
Hūūgai : 0
XIX amžiuj nuo : 2011-03-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:35 am

O aš Ūso ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:38 am

Tada aš Stankūnaitės ir Drąsiaus dukros dar :PPP
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Liusija Fritent
šviežiena, Griebkit jį!^^
Liusija Fritent


Aš parašiau : 92
Taškiūkai : 138
Hūūgai : 0
XIX amžiuj nuo : 2011-03-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:39 am

davai ;DDDD nu gerai nefloodinam Justei šitoj temoj
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:43 am

Bus pedobear šaika surinkta xDD Agą xDD
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:49 am

Flūdinkit flūdinkit,čia galima (rofl) meh leidžia.
Atgal į viršų Go down
Liusija Fritent
šviežiena, Griebkit jį!^^
Liusija Fritent


Aš parašiau : 92
Taškiūkai : 138
Hūūgai : 0
XIX amžiuj nuo : 2011-03-04

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:49 am

oh kap giera ;DDD
Atgal į viršų Go down
Isabella Ellie de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Isabella Ellie de Moon


Aš parašiau : 1901
Taškiūkai : 2733
Hūūgai : 20
XIX amžiuj nuo : 2010-08-10
Tikrieji meteliai : 26

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 5:54 am

Oo xD Antrą flūdą čia įrengsim xD
Atgal į viršų Go down
https://new-world.lithuanianforum.com
Jozė
šviežiena, Griebkit jį!^^
Jozė


Aš parašiau : 254
Taškiūkai : 277
Hūūgai : 2
XIX amžiuj nuo : 2011-01-24

Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitimePen. 03 04, 2011 10:03 pm

- Labai gera vieta flūdui, - palinkčioja ir apsidairo. Tik šlept ant žemės. - ir patogu, - vėl linkteli. Susirango kaip kačiukas. - mmm.. - paglosto.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD   Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mokykla, o dar kitaip pasakius dienorastis about mokykla ;DDD
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: Čia mano kiemas, šalin rankas ir kojas!!!-
Pereiti į: