New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 About me.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 2:20 am

Hey,
My name is Justina~Justė. Pravardžių turiu daug..keletą pasakysiu : Mandarininis Mangas, Justuka'(s), Justututinas, Kaulinukas ir pan. Daug vyriškos giminės.I know. Soūpp...Me mokosi Prano Mašioto Pagrindinėje mokykloje. Kataliku šūlia. FUFUFUFUFUFUUFUU. Nu bet pofik, man ten patinka, diskQ vyksta, and jei jūs manote kad mes ten meldžiames tai tai yra N E S A M O N Ė !. Katalikų mokykla todėl, kad ją padėjo statyti man rodos Šv. Juozapo bažnyčia, kuri yra netoli mokyklos. Ai nu ką aš čia dabar apie tą mokykla pezu...;D Me dažnai nukrypsta nuo temos. Turiu daug Bė eF eF, daugiausiai iš mokyklos ir "virtualios erdvės" rofl. Now mano ūgis yra about 1.6o jei neklystu ;D. Sveriu 35 kg, esu beveik anoreksikė, bet me valgoOoQ0. Mėgstu forumus, meet'us, šuniukus (pati turiu šunį Terį (Jorkšyro Terjeras (BE TAI NEREIŠKIA KAD JIS YRA FYFA kaip kiti Terjerai.nonono.))) . Esu daužta, draugiška, užsispyrus, turiu savo nuomonę, greit įsižeidžiu, supykstu. Dažnai mano nuotaikos keičias (nekenčiu kai taip būna). Ankščiau buvau miela mergaitė, dabar pasikeičiau, pradėjau alcho. vartoti (retkarčiais). Ir panašiai.... Esu žaliaakė , man patinka mano akys, nors jos nėra labai gražios. Šukuosena like EMO, but i hate EMO. Pravardžiuoja mane emo mokykloj tokie daunai. Turiu juodą ir baltą sruogą, esu rudaplaukė. Mėgstu vaidinti, šoktii ir panašiai.^^ .
Vėliau bus papildyta, nes dabar turiu eiti valgyt (rofl) . Rašykit nuomones čia, klauskit, bet ką darykit. Me jūsų paslaugoms ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 3:09 am

Čia aš nepastebėjau, ar nėra parašyta kiek tau metų?o.O
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 3:12 am

Oū rimč ;DDDD, Pamiršau ;DD. 13
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 3:43 am

TU per protinga 13 metei :ppp
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 3:45 am

Kaip tai.?o . O Aj nu man greit 14 xD.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 4:05 am

Kada tas ,,greit"?;D
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 4:22 am

Birželį rofl
Atgal į viršų Go down
Ema
šviežiena, Griebkit jį!^^
Ema


Aš parašiau : 2136
Taškiūkai : 2512
Hūūgai : 42
XIX amžiuj nuo : 2011-01-04

About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimeKv. 03 03, 2011 2:47 pm

:DDDDDDDDD
Bet tai koks apsiteisinimas į mano komentarą xDD
Atgal į viršų Go down
Matt de Moon
šviežiena, Griebkit jį!^^
Matt de Moon


Aš parašiau : 1439
Taškiūkai : 1500
Hūūgai : 16
XIX amžiuj nuo : 2011-01-16
Tikrieji meteliai : 26

About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitimePen. 03 11, 2011 12:35 am

Koks.? :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





About me. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me.   About me. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
About me.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: Čia mano kiemas, šalin rankas ir kojas!!!-
Pereiti į: