New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
muoh, admins ^^ ♥️
New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mažas miestelis. Dvi nesutariančios šeimos. Du įsimylėjeliai negalintys būti kartu. 19 amžiaus gyvenimas. ^^ Užsiregistruokite ir turėsit šansą gyventi tokį gyvenimą ^^
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 RAŠLIAVOS

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Santiago Crivelli
šviežiena, Griebkit jį!^^
Santiago Crivelli


Aš parašiau : 731
Taškiūkai : 763
Hūūgai : 9
XIX amžiuj nuo : 2011-01-15

RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 3:25 pm

žodelyčiu, padėjau kurt - išplėšiau lapus. vėl pradėjau, tada vėl išplėšiau ir taip kelis kartus, bet va dabar jei vėl išplėšiu primuškit mane. ^^


ĮŽANGA.

Siauras skersgatvis, baisi tamsa, batelių kaukšėjimas ir JI.. Ta gležna mergaitė bėganti siaura gatvele. Savo gležnomis rankomis suėmusi ilgos suknelės kuri labai panaši į naktinius skvernus. Mergaitė bėga giliai alsuodama, atrodo lyg ji pavargusi ir norėtu sustoti, bet negali. Pamažu ji lėtina žingsnį, nes nebėra kur bėgti. Skersgatvis. Viena ranka ji persibraukia išsidraikiusius plaukus ir jau ruošiasi atsisukti..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 3:54 pm

Įdomu:) Čia pas mus daug rašytojų, kaip pastebėjau;D Kai parašysi dar, įdėk čia;D Sudominai;D
Atgal į viršų Go down
Jeremy Miller
šviežiena, Griebkit jį!^^
Jeremy Miller


Aš parašiau : 69
Taškiūkai : 76
Hūūgai : 1
XIX amžiuj nuo : 2011-02-17

RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 4:03 pm

galiu įdėti pirmo skyriaus dalį, nes dar nebaigiau :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 4:04 pm

Būtų puiku;D Mielai paskaityčiau;)
Atgal į viršų Go down
Jeremy Miller
šviežiena, Griebkit jį!^^
Jeremy Miller


Aš parašiau : 69
Taškiūkai : 76
Hūūgai : 1
XIX amžiuj nuo : 2011-02-17

RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 4:30 pm

1 SKYRIUS

"ŠVENTĖ"


Išgirdau šaižų mamos balsą kuris liepė keltis. Pasitryniau akis, regis vėl gerai neišsimiegojau dėl nesibaigiančių sapnų. Atsisėdau lovoje ir apžvelgiau kambarį. Ant naktinio staliuko buvo padeda dėžė. Žinojau, kad dovana nuo tėčio. Jam visada tenka dirbti per šventes ir gimtadienius, todėl dovanas įteikdavo anksti. Atsargiai paėmiau gan sunkią dėžę. Pasidėjau ją ant kelių ir pastebėjau rašteli, atlenkiau jį ir perskaičiau:
" Guoda,
su 15-uojų gimtadieniu!

Mylių, tėtis."

Šyptelėjau. išpakavau dėžę, jau numaniau kas tai. Ir aš visai neklydau. Tai buvo naujas nešiojamas kompiuteris. Seną sudaužiau vos prieš kelias savaites. Žinoma, tai atsitiko visai netyčia.
- Goooda!- užklykė mama. - Aš tuoj išvažiuoju, o tu dar nepradėjai ruoštis. Varge, tik pažiūrėk kiek valandų!
Dar truputis ir būčiau sudaužiusi ir šį. Nekenčiau kai mane vadino Goda, regis tai būtų mano tikrojo vardo iškraipymas. Guodos vardą man davė tėtis ir nei kiek ant jo nepykstu, nes su juo jaučiuosi puikiai. Atsargiai padėjau dovaną ant staliuko ir išlipusi iš lovos nušiaušiau į virtuvę kurioje mama bandė visą maistą šventei sugrūsti į šaldytuvą.
- Labas,- numykiau ir pasiėmusi garuojančios arbatos puodelį atsisėdau prie stalo. Gurkštelėjau jos, ant stalo ėmė vibruoti telefonas, paėmiau jį į rankas ir žvilgtelėjau į ekraną. - Patricija.
Šyptelėjau ir atsiliepiau.
- Klausau.
- Laaaaaaaaaaaabas!- sucypė ji į telefono ragelį, šiek tiek patraukiau jį nuo savo ausies, regis tuoj apkursiu.- Sveikinuuuu!
Toliau cypė ji.
- Ačiūū,- šyptelėjau, nors ji to ir nematė. Klausydama kaip nesustodama ji kalba apie turėsiantį būtį puikų mano gimtadienio vakarėli greitai pribaigiau arbatą ir supratau, kad laiko tikrai nedaug. - Klausyk, Patricija, man metas. Aš dar net neapsirengusi. Lauksiu jūsų. Iki.
Užverčiau telefoną ir dar pamojau išeinančiai mamai. Nusiropščiau ant kėdės ir nustriksėjau į kambarį. Atidariusi spintos duris išsitraukiau suknelę ir nusivilkusi pižamą greitai ją apsimoviau. Nuėjusi prie veidrodžio dar kiek pasidažiau ir ėmiau šukuoti plaukus. Vis mąsčiau apie tą merginą kiekvieną kartą esančią mano sapnuose. Net neįsivaizdavau ką ji galėtų reikšti. Susirišau plaukus ir dar žvilgtelėjau į veidrodį, grįžau į virtuvę. Ėmiau traukti iš šaldytuvo visą maistą ir nešti į balionais papuoštą svetainę. Sukrovusi viską ant stalo iš baro ištraukiau kelis butelius šampano ir sukroviau po stalu. Išgirdau kaip kažkas įėjo. Taip, Patricija. Ji niekada neskambina į duris. Nubėga į koridorių ir pastebėjau ją su Eimantu. Eimantas - geriausiais mūsų draugas. Abi su Patricija esame ramios, kad jis mūsų neužpuls meilės priepuoliais, nes kad ir kaip sunki patikėti jis gėjus. Taip, keista, ne?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 4:36 pm

Eina sau;D Eimantas... Kai ką primena, bet čia neesmytė;D Įdomu;) Tas sapnas... Aš visada savo knygas pradedu sapnais;D Kokiais nors baisiais ir nepaaiškinamais, tad man labai patiko;D
Atgal į viršų Go down
Jeremy Miller
šviežiena, Griebkit jį!^^
Jeremy Miller


Aš parašiau : 69
Taškiūkai : 76
Hūūgai : 1
XIX amžiuj nuo : 2011-02-17

RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 4:38 pm

mh, ačiū :DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





RAŠLIAVOS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: RAŠLIAVOS   RAŠLIAVOS Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
RAŠLIAVOS
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
New World :: FBI - female body inspector-
Pereiti į: